Mootorpaadid

Terhi 400 C + Mercury 15 hj

Terhi 400 C + Mercury F 15 E "VÕTMED KÄTTE" kampaania!

Terhi 400 C + Mercury F15 E komplekti puhul on tegemist "VÕTMED KÄTTE" pakkumisega, mis tähendab, et veesõiduk on täielikult komplekteeritud ja kasutusvalmis. Paadi transpordiks saame teile vajadusel pakkuda Tiki paadihaagist ning aidata vanale paadile uus omanik leida. 

Sooduspakkumine sisaldab:
- Terhi 400 C (konsooliga versioon),
- Mercury F15 E (kaugjuhtimise ja elektristardiga 15 hj päramootor)
- Mercury rigging kit (mootori paigalduskomplekt - juhtmed, rooli- ja käigutrossid, kütusepaak 12 L, kütusevoolik/kütusepirn/vooliku kiirliidesed),
- aku Varta D21 56100 Silver Dynamic (61Ah / 600A),
- akukast,
- vajalikud komplekteerimistööd ja ARK registreerimine + paadinumbrid.


Terhi 400 C baasvarustusse kuulub: 
- konsool, 
- rooliajam,
- lukustatavad panipaigad, 
- libisemiskindel paaditekk, 
- aerud (255 cm), 
- aerutullid, 
- aerutulli pesad (2 paari), 
- isetühjenev ja uppumatu kere,
- hauskar. 

Terhi 400 C on konsooliga mootorpaat, millel on erinevalt Terhi 400 standardmudelile lisatud kaugjuhtimisase koos rooliajamiga. Terhile omane uppumatu kere tagab parema mürasummutuse võrreldes konkurentide sortimendiga, muutes mootorpaadi kasutamise vaikseks sõidunaudinguks. Terhi uppumatu kere koosneb kahekihilisest ABS-plastik kerest, mis täidetud vetthülgava polüuretaanvahuga. Terhi 400 C põhjakuju tagab kerge ja kütusesäästliku kasutuse. Kõik Terhi paadid omavad CE märgist.

Terhi on suurim paaditootja Põhja-Euroopas. 44-aastase paadiehituse tulemusena hoiab Terhi Soome paaditurul edetabeli esiviisikus kindlalt oma kohta, mis kinnitab fakti, et Terhi tootevalik koosneb kvaliteetsetest ning turvalistest veesõidukitest, millede ehitusel on rõhku pandud detailidele ja kasutajamugavusele. Terhi pikaajaline tootmistegevus garanteerib paatide ning nende lisavarustuse kiire tarne.

Mercury tipptehnoloogilised mootorid on kõrgelt hinnatud kogu maailmas, kuuludes vaieldamatult paadimootorite edetabeli tippu. Mercury kõrgkvaliteetsete mootorite arendusse panustatakse järjepidevalt väga mahukaid ressursse, kindlustamaks Mercury positisooni mootorite esireas nii kasutajamugavuse, vastupidavuse, ökonoomsuse kui ka heli- ja müraisolatsiooni valdkonnas. Eelnevast tulenevalt on Mercury päramootorid välja valitud muuhulgas ka hulgaliselt rahvusvahelisi auhindu võtnud Axopar luksuskaatrite standardseadistuseks.

Terhi paadil on 4-aastane garantii ning Mercury päramootoril 5-aastane (2+3 a) garantii.

NB! Kuni 30 hj mootoriga tohib sõita väikelaevajuhi tunnistust omamata.

Pikkus4,01 m
Laius1,50 m
Süvis0,18 m
Tühimass130 kg
Inimeste arv4
Kandevõime315 kg
KategooriaD
Mootori võimsus15 hj (Mercury F15 E)
Mootori kaal41 kg
Isetühjenev kerejah
Uppumatu kerejah
Paadi värvusvalge
Paadi garantii4 aastat
Mootori garantii5 aastat