Axopar 24

Axopar 24 Open


Axopari arendustöös on rõhku pandud kasutajamugavusele, turvalisusele ning säästlikkusele - madal raskuskese, väike kaal, sügav V-kujuline kaheastmeline põhi - see kõik muudab Axopar kaatrid kergestijuhitavaks, turvaliseks, mugavaks ning ökonoomseks. Kõrge kvaliteet, suurepärane sõidukogemus, kerge hooldatavus, madal kütusekulu, kõrge järelturu hind - need on põhjused, miks Axopar kaatrid on osutunud nii ihaldusväärseks ning nõutud valikuks paljudele rahulolevatele klientidele. BAASVARUSTUS


KERE JA TEKK
Uppumatu kere (GPR kerematerjal, täidetud täisulatuses polüuretaanvahuga); 
Vinyl ester vaik GPR kerematerjali esimeseks kihiks; paaditekk ja tekiluugid töödeldud libisemisvastase vahendiga; suur isetühjenev ankrukast vööris; L-kujuline sofa/panipaik vööris; vastupidav pardavöö (hall); kajuti esi- ja küljeaknad tugevdatud klaasist ning kergelt toonitud helerohelise värvusega, alumiiniumist aknaprofiilid värvitud valgeks; kõik ukselingid, luukilukustid, käepidemed jm detailid käsitsi poleeritud roostevabast terasest; 6x knaabid ahtris, keskel ja vööris; 2x vendrite panipaigad ahtris; Flexiteek 2G kattematerjaliga kaetud ujumisplatvorm koos teleskoop-ujumisredeliga; isetühjenev paaditekk; integreeritud päramootori kinnitusplaat ahtripeeglis.

JUHTKONSOOL
Kaks konsooli (juht + kõrvaistuja) Soft Touch värvitud armatuuriga ja konsoolipaneelidega; kõrvalistuja konsoolil kinnihoidmiseks käepide; taustvalgustusega nupud armatuuril; reguleeritav nahkkattega rool koos Axopar logoga; 12V voolupesa; küljekonsoolid laiade käetugedega (nahkkattega, panipaikadega, 2x topsihoidjad).

ASETUS JA ISTUMINE
Kesk-juurdepääsuga asetus koos L-kujulise sofaga vööris; sofa/magamiskohad juht- ja kõrvalkonsooli ees; ahtris 3x eraldi sportistmed kaasreisijatele; juhil ja kõrvalistujal teemantõmblusega välimise käetoega istmed, (reguleeritav, istme esiosa ülestõstetav); ”Silvertex” beež, Meteor või Mandarin värvi kattematerjal kõikidel istmetel ja sofadel.

ELEKTROONIKA
Peavoolupaneel akulüliti ja kaitsmetega ning 12V väljundiga; kaitsmepaneel automaatsete kaitsmetega ning 12V väljundiga; v
algusmast ankrutulega (valge); navigatsioonituled; elektriline pilsipump; heliseade (pasun).

MUU
Alumiiniumist kütusepaak 230 L; 2 kg tulekustuti; manuaalne pilsipump; sadamakate juhtkonsooli ja ahtriteki katmiseks.


NB! Axopar kaatri ja varustuse hindadele lisandub Eesti Vabariigis kehtiv käibemaks 20%. Axopar kaatri hind on märgitud baasmudeli kohta ning ei sisalda mootorit!

Axopar kaatrite mitmekesisest lisavarustusest lähtuvalt palume küsida just teile sobiva varustuspaketiga hinnapakkumist!

Pikkus7,60 m
Laius2,55 m
Süvis0,70 m
Tühimass1680 kg
Inimeste arv8
Magamiskohad2
Kütusepaak220 L
Kere materjalGRP
KategooriaC
Maks. kiirus35 - 40 sõlme
Võimsus90 - 200 hj (4-6 sil. mootor)
Kütususekulu (cruise)0,9 L / nm (Mercury 150 hj @ 22 sõlme)