Tarvikud / lisavarustus

Polaris Northstar külmakast 56 L

Polaris Northstar 56 L külmakast

Polaris Northstar külmakast on suurepärane abimees kaasavõetava toidu/joogi külmas hoidmiseks. Külmakasti saab edukalt kasutada ka jahil/kalastamisel, külmakast pikendab oluliselt püütud looma/kala värskust ja säilivust.

Polaris Northstar külmakastil on 5 cm paksune PolarWall isolatsioon, mis hoiab jääd ning toidu/joogid pikalt külmana (Polarise külmakast säilitab muuhulgas jääd 30+ tundi kauem, kui Yeti külmakast). Polaris Northstar külmakastil on kaanel IceLock tihend, mis hoiab külmakasti õhukindlana ning seesoleva toidu värskena.

Polaris Northstar külmakasti külgedel on mugavad ComfortCarry kaasaskandmise käepidemed, mis muudavad külmaksti liigutamise mugavaks ka kahekesi. Külmakasti põhja küljes on NoSLip kummist jalad, takistamaks külmakasti liikumist libedamal pinnasel. Polaris Northstar külmakastil on EasyOut äravoolu süsteem, muutes sulanud jää jms vedelike väljalaskmise väga mugavaks ning kiireks.

Polaris Northstar külmakastil on TravelLock süsteem, omades mitmeid kinnituskohti külmakasti fikseerimiseks maastikusõiduki, auto või paadi külge.

Polaris Northstar külmakast on toodetud kvaliteetsetest materjalidest, tagamaks pikajalise ning eesmärgipärase kasutuse. Külmakast omab IGBC sertifikaati ning jah - Polaris Northstar külmakast on karukindel (vaadake videot).

Polaris Northstar külmakastile on võimalik juurde osta mitmeid lisasid:
- Polaris Lock & Ride QuickStrap rihmad, kinnitamaks külmakasti Polaris maastikusõiduki külge;
- pehmenduspadi külmakastile mugavaks pealeistumiseks;
- rattad külmakasti vedamiseks;
- pudeliavaja, mis kinnitub külmakasti külge;
- restid ja vaheseinad toidu/joogi/jää eraldamiseks külmakasti sees.


Tootekood: 2881259