Sportsman

Polaris Sportsman 6x6 570 EPS T1b


Polaris Sportsman 570 EFI EPS 6x6 Big Boss baasvarustusse kuulub roolivõim (EPS - Electronic Power Steering), mis muudab ATV juhtraua liigutamise ülimalt kergeks ning mugavaks. Tänu EPS-mudeli ANTI KICKBACK funktsioonile ei kandu maastiku ebatasasustest tingitud põrutused edasi juhtrauale, mis aitab oluliselt säästa juhi jõudu ATV käsitsemisel ning vähendab võimalikke pingeid kätele ja ülakehale. Mitmed kasutajad, kes on proovinud Big Boss'iga sõita tõdevad, et Polaris atv'ga sõitmine on väga mugav ja pehme, Big Boss'iga sõites ei tunne maapinna ebatasasusest tingitud vibratsiooni ning juhtimine on stabiilne ja sujuv.

Polaris Sportsman 570 EFI EPS 6x6 Big Boss'il on mootoripidur (EBS - Engine Braking System) ja mägipidur (ADC - Active Descent Control), mis muudavad mäkketõusud ja laskumised turvaliseks ning kontrollitavaks.

Polaris Sportsman 570 EFI EPS 6x6 Big Boss'il on oma klassi suurim veosesüsteem. 363 kg kandev, gaasiamordiga varustatud ning korrosioonivastase kaitsega tagakast pakub mitmeid võimalusi koorma kinnitamiseks ning vedamiseks. Kasti äärtes on metallist reelingud, mis võimaldavad tänu 12-punktilisele Lock & Ride kinnituspesade võrgustikule lihtsalt ja kiiresti paigaldada erinevaid Polaris lisasid. Samuti on metallist reelingud varustatud 6 aasaga, võimaldamaks veose fikseerimist nööridega. Kastil on integreeritud jaotusseina avad ning kasti põhjas on 9 madala profiiliga D-kujulist kinnitusaasa. See kõik pakub kasutajale hulgaliselt erinevaid võimalusi veose fikseerimiseks ning garanteerib ohutuma transpordi.

Polaris Sportsman 570 EFI EPS 6x6 Big Boss'i esipakiraami all on 25,5 L mahutavusega, omas klassis ainulaadne integreeritud kuiv panipaik. Pakiraamil on 41 kg kandevõime ning baasvarustusena kaasas olev reeling muudab kauba/varustuse veo mahtu veelgi suuremaks. Big Boss'i haagisekonksu veovõimsus on 500 kg.

Polaris Sportsman 570 EFI EPS 6x6 Big Boss on ainuke ametlikult 2-kohaline 6x6 ATV, ratastraktorina (T3 kategooriana) registreeritav sõiduk võimaldab sõita ka tavaliikluses. Kaassõitjale mõeldes on Big Boss'il baasvarustusena tagumise istmekoha seljatugi, kinnihoidmise käepidemed ning kõrgendatud jalatoed.

Polaris Sportsman 570 EFI EPS 6x6 Big Boss'il on automaatne 100% 6x6 vedu, mis lülitub koheselt sisse, kui süsteem tunnetab, et ATV võib olla sattunud raskemini läbitavasse kohta. Polaris'e automaatse veoskeemi ümberlülituse eeliseks on see, et ümberlülitumine toimub ENNE kinnijäämist. Kogenud sõitjad teavad, et 6x6 veo sisselülitumine PEALE kinnijäämist raskendab oluliselt keerulisemast teelõigust välja saamist ning seetõttu on Polaris atv'del ka suur eelis konkurentide ees. Polaris'e 100% 6x6 vedu tähendab seda, et tööd teevad reaalselt KÕIK rattad koos, konkurentide veoskeem ei taga kõikide rataste samaaegset töötamist.

Polaris Sportsman 570 EFI EPS 6x6 Big Boss'il on 25,5 L kütusepaak ning koostoimes efektiivse mootoriga suudab Big Boss läbida ühe paagitäie kütusega kuni 209 km, mis on 78% rohkem, kui konkurendi Can-Am Outlander 6x6 XT 650 läbivus (rohkem infot nende kahe masina kohta leiate piltide alt, kuhu on lisatud võrdlustabel).

6x6 vedu, ametlikult 2-le inimesele mõeldud sõiduk, võimas ja ökonoomne 44 hj ProStar DOHC EFI mootor, 6-ratta sõltumatu vedrustus ning tõeline 100% automaatne ja kohene 6x6 vedu - need on argumendid, mis teevad Polaris Sportsman 570 EFI EPS 6x6 Big Boss'i ülimalt kasutajasõbralikuks ning efektiivseks sõidukiks.

Ära jää ilma asendamatust abimehest, kes teenib sind kogu elu!

Võimsus44 hj
Töömaht567 cm3
KategooriaT1b
Mootor1-silindriline 4-taktine DOHC
Jahutusvedelikjahutus
Kütusesüsteemsissepritse (EFI)
Kütusepaak25,5 L
Tühikaal489 kg
Sõitjate arv2
Roolivõimendi (EPS)jah
Mootoripidur (EBS)jah
Mägipidur (ADC)jah
Käivituselektristarter
Käigud2x edasi, neutraal, tagasi, parkimine (H-L-N-R-P)
Veosüsteem4 WD / 6 WD
Ülekannevariaator (PVT)
Pikkus295 cm
Laius144,4 cm
Kõrgus144,4 cm
Teljevahe201,9 cm
Kliirens29,2 cm
Pidurid eeshüdraulilised ketaspidurid
Pidurid tagahüdraulilised ketaspidurid
Veljedterasveljed, 12 tolli
Rehvid ees26 x 8 - 12
Rehvid taga26 x 11 - 12
Tuled3x esituled (lähi-ja kaugtuled), tagatuli, suunatuled
Värvusroheline (Sage Green)
Garantii2 aastat