Lastele

Polaris Sportsman 110 EFI - laos olemas

Polaris Youth tooterühma valik pakub järelkasvule suurepärast võimalust alustada mootorsõiduki kasutamisega juba varasemas eas, olles mõeldud 12-16 aastastele lastele. Polaris Sportsman 110 EFI ATV sobib nii sõiduoskuste ja koordinatsiooni parandamiseks kui ka vanematega loodusrajal sõitmiseks, võimaldades noorukil liikuda iseseisvalt täiskasvanute maastikusõidukite grupis.

Polaris Sportsman 110 EFI ATV kasutamine on noorukile
turvaline ja kerge. Paremal pool asuvast käigukangist saab valida soovitud sõidusuuna (edasi-neutraal-tagasi), gaasihooba lükates liigub ATV edasi, juhtraual olevad esi- ja tagapidurihoovad võimaldavad ATV peatamist. Nii lihtne see ongi.

Polaris Sportsman 110 EFI ATV lõppkiirus on tehase poolt piiratud. Polaris Sportsman 110 EFI ATV juhtraual on nii mootori seiskamise lüliti kui ka mootori automaatsureti, mis aktiveerub nooruki külge kinnitatava käepaela klemmi eemaldumisel (turvaline viis vältida ATV edasiliikumist juhul, kui laps
peaks ATV pealt maha kukkuma). Samuti on juhtraual lukstatav seisupidur, mida saab rakendada ATV kohapeal seismiseks.

Polaris Sportsman 110 EFI ATV on varustatud gaasi vabastuslülitiga, mis viib ATV mootori pöörded alla juhul, kui gaasihoob peaks jääma aktiivsesse asendisse.

Kasutajamugavust lisavad Polaris Sportsman 110 EFI ATV juhtraual asetsevad erinevad märgutuled (kütusenäidik, tagurduskäigu ja neutraalkäigu märgutuli, "kontrolli mootorit" märgutuli).

Polaris Sportsman 110 EFI ATV kasutamise teevad mugavaks kvaliteetsed amordid ja vedrud. Polaris ATV on varustatud nii esitulede kui ka taga- ja pidurdustulega, mis võimaldavad ATV kasutamist iga lmaga. Märguandmiseks on juhtraual signaalnupp.

Polaris Sportsman 110 EFI ATV komplekti kuulub kvaliteetne ja mugav Polarise kiiver, ATV jälgimist hõlbustav turvalipp ning sõiduõpetuse DVD (inglise keeles). Samuti on standardvarustusena kaasas Polaris ATV aku.

VõimsusN/A
Töömaht112 cm3
Kategooriamaastikusõiduk (MS2)
Mootor1-silindriline 4-taktine
Jahutusõhkjahutus
Kütusesüsteemsissepritse (EFI)
Kütusepaak7,8 L
Tühikaal132,4 kg
Sõitjate arv1
Käivituselektristarter
Käigudedasi, neutraal, tagasi (F-N-R)
Veosüsteem2WD (tagavedu, kett)
Ülekannevariaator (PVT)
Pikkus155 cm
Laius93,2 cm
Kõrgus97,8 cm
Teljevahe105,4 cm
Kliirens10,1 cm
Istumiskõrgus68,6 cm
Pidurid eestrummelpidurid
Pidurid tagatrummelpidurid
Veljedterasveljed, 8 tolli
Tuled2 x esituled, tagatuli / pidurdustuli
Värvussinine (Velocity Blue)
Garantii2 aastat