Lastele

Polaris Outlaw 50

Polaris Youth tooterühma valik pakub järelkasvule suurepärast võimalust alustada mootorsõiduki kasutamisega juba varasemas eas, olles mõeldud 6-12 aastastele lastele. Polaris Outlaw 50 ATV sobib nii sõiduoskuste ja koordinatsiooni parandamiseks kui ka vanematega loodusrajal sõitmiseks, võimaldades lapsel liikuda iseseisvalt täiskasvanute maastikusõidukite grupis.

Polaris Outlaw 50 ATV kasutamine on lapsele
turvaline ja kerge, gaasihooba lükates liigub ATV edasi, juhtraual olevad esi- ja tagapidurihoovad võimaldavad ATV peatamist. Nii lihtne see ongi.

Polaris Outlaw 50 ATV'l on nii elektristarter kui ka kickstarter (jalgvänt), mis aitab tühjenenud aku korral ATV hõlpsasti käivitada. Külma mootori korral abistab käivitamist juhtraual asuv õhuklapi hoob.

Polaris Outlaw 50 ATV lõppkiirus on tehase poolt piiratud ning vajadusel saab lapsevanem tänu Polarise kiiruse kontrollsüsteemile ise täiendavalt ATV liikumistempot piirata. Polaris Outlaw 50 ATV juhtraual on nii mootori seiskamise lüliti kui ka mootori automaatsureti, mis aktiveerub lapse külge kinnitatava käepaela klemmi eemaldumisel (turvaline viis vältida ATV edasiliikumist juhul, kui laps
peaks ATV pealt maha kukkuma). Samuti on juhtraual lukstatav seisupidur, mida saab rakendada ATV kohapeal seismiseks.

Polaris Outlaw 50 ATV on varustatud elektroonilise gaasi kontrollsüsteemiga (ETC - Electronic Throttle Control), mis seiskab ATV mootori juhul, kui gaasihoob peaks jääma aktiivsesse asendisse.

Polaris Outlaw 50 ATV'l on turvalisuse tõstmiseks esi- ja tagaraud, sõitmise teevad mugavaks kvaliteetsed amordid ja vedrud. Polaris ATV on varustatud nii esitulede kui ka taga- ja pidurdustulega, mis võimaldavad ATV kasutamist iga lmaga. Märguandmiseks on juhtraual signaalnupp.

Polaris Outlaw 50 ATV astmelaual on teistaldatav alus, mis teeb Polaris ATV kasutamise mugavaks erinevas pikkuses lastele.

Polaris Outlaw 50 ATV komplekti kuulub kvaliteetne ja mugav Polarise kiiver, ATV jälgimist hõlbustav turvalipp ning sõiduõpetuse DVD (inglise keeles). Samuti on standardvarustusena kaasas Polaris ATV aku.

VõimsusN/A
Töömaht49 cm3
Kategooriamaastikusõiduk (MS2)
Mootor1-silindriline 4-taktine
Jahutusõhkjahutus
Kütusesüsteemkarburaator
Kütusepaak4,5 L
Tühikaal95 kg
Kandevõime41 kg
Sõitjate arv1
Käivituselektristarter ja kickstarter
Käigud1 x edasi
Veosüsteem2WD (tagavedu, kett)
Ülekannevariaator (PVT)
Pikkus122 cm
Laius80 cm
Kõrgus71 cm
Teljevahe83,8 cm
Kliirens10,2 cm
Istumiskõrgus58,4 cm
Pidurid eestrummelpidurid
Pidurid tagatrummelpidurid
Veljedterasveljed, 7 tolli
Rehvid ees16 x 6,5 - 7
Rehvid taga 16 x 8 - 7
Tuled2 x esituled, tagatuli / pidurdustuli
Värvusroheline (Lime Squeeze)
Garantii2 aastat