Lastele

Polaris Outlaw 110 EFI 2021

Polaris Youth tooterühma valik pakub järelkasvule suurepärast võimalust alustada mootorsõiduki kasutamisega juba varasemas eas, olles mõeldud 12-16 aastastele lastele. Polaris Outlaw 110 EFI ATV sobib nii sõiduoskuste ja koordinatsiooni parandamiseks kui ka vanematega loodusrajal sõitmiseks, võimaldades noorukil liikuda iseseisvalt täiskasvanute maastikusõidukite grupis.

Polaris Outlaw 110 EFI ATV kasutamine on noorukile
turvaline ja kerge. Paremal pool asuvast käigukangist saab valida soovitud sõidusuuna (edasi-neutraal-tagasi), gaasihooba lükates liigub ATV edasi, juhtraual olevad esi- ja tagapidurihoovad võimaldavad ATV peatamist. Nii lihtne see ongi.

Polaris Outlaw 110 EFI ATV lõppkiirus on tehase poolt piiratud. Polaris Outlaw 110 EFI ATV juhtraual on nii mootori seiskamise lüliti kui ka mootori automaatsureti, mis aktiveerub nooruki külge kinnitatava käepaela klemmi eemaldumisel (turvaline viis vältida ATV edasiliikumist juhul, kui laps
peaks ATV pealt maha kukkuma). Samuti on juhtraual lukstatav seisupidur, mida saab rakendada ATV kohapeal seismiseks.

Polaris Outlaw 110 EFI ATV on varustatud gaasi vabastuslülitiga, mis viib ATV mootori pöörded alla juhul, kui gaasihoob peaks jääma aktiivsesse asendisse.

Kasutajamugavust lisavad Polaris Outlaw 110 EFI ATV juhtraual asetsevad erinevad märgutuled (kütusenäidik, tagurduskäigu ja neutraalkäigu märgutuli, "kontrolli mootorit" märgutuli).

Polaris Outlaw 110 EFI ATV'l on turvalisuse tõstmiseks esi- ja tagaraud, sõitmise teevad mugavaks kvaliteetsed amordid ja vedrud. Polaris ATV on varustatud nii esitulede kui ka taga- ja pidurdustulega, mis võimaldavad ATV kasutamist iga lmaga. Märguandmiseks on juhtraual signaalnupp.

Polaris Outlaw 110 EFI ATV komplekti kuulub kvaliteetne ja mugav Polarise kiiver, ATV jälgimist hõlbustav turvalipp ning sõiduõpetuse DVD (inglise keeles). Samuti on standardvarustusena kaasas Polaris ATV aku.

VõimsusN/A
Töömaht112 cm3
Kategooriamaastikusõiduk (MS2)
Mootor1-silindriline 4-taktine
Jahutusõhkjahutus
Kütusesüsteemsissepritse (EFI)
Kütusepaak5,9 L
Tühikaal128 kg
Kandevõime82 kg
Sõitjate arv1
Käivituselektristarter
Käigudedasi, neutraal, tagasi (F-N-R)
Veosüsteem2WD (tagavedu)
Ülekannevariaator (PVT)
Pikkus155 cm
Laius98 cm
Kõrgus98 cm
Teljevahe105,4 cm
Kliirens10,2 cm
Istumiskõrgus68,6 cm
Pidurid eestrummelpidurid
Pidurid tagatrummelpidurid
Veljedterasveljed, 8 tolli
Rehvid ees19 x 7 - 8
Rehvid taga18 x 9.5 - 8
Tuled2 x esituled, tagatuli / pidurdustuli
Värvusroheline (Lime Squeeze)
Garantii2 aastat